Jdi na obsah Jdi na menu
 Obrazek


   Do nového roku vstoupila naše ZKO s novou koncepcí výcvikového programu.
  Ke stávajícímu, standartně probíhajícímu průběhu výcvikového dne, přibyl nový článek. Tím je takzv. „psí školka“.

Obrazek

  Jak z názvu vyplívá, cílem této školičky, je výuka štěňat všech druhů barev a ras základním povelům. Dveře tohoto „studijního oboru“ jsou otevřeny všem zájemcům, toužících po tom, aby se jejich chlupáčovi dostala pod srst základní povelová technika. Ta obnáší přivolání, chůzi u nohy, obraty na místě a za pochodu, sedni, lehni, vstaň a odložení na místě vleže.
   Cílem tohoto předškolního vzdělávání, je pod odborným dohledem zkušeného psovoda a hravou formou, připravit chlupaté ratolesti pro budoucí sportovní či služební kynologii. Samozřejmě, že nám velice záleží i na tom, aby v domácnostech, kde čtyřnozí miláčci bydlí, zůstal kámen na kameni. Jak známo, znuděná zvířátka si ráda představují kořist v noze od stolu, polštáři, pantoflích nebo koberci. S oblibou poštěkávají a kňučí, což dělá zaručeně radost Vašim milým sousedům. Odčerpáním jijich přebytečné energie Vám hodláme uchránit Vaše hmotné statky.

Obrazek

   Cvičiště v Otovicích otevírá náruč i všem těm, kteří by rádi zůstali jen u základů a v dalším výcviku by se nechtěli dále angažovat.
  Další informace Vám rádi sdělíme osobně nebo na našich webových stránkách v diskusním fóru.


                               Těšíme se na Vaši účast.


ZKO BROUMOV


Obrazek